-7.7 C
Warka
czwartek, 9 lutego, 2023
Więcej
  Strona głównaBlogiKS Warka rozegrał trzy sparingi. Niebawem mecz z Orłem

  KS Warka rozegrał trzy sparingi. Niebawem mecz z Orłem

  Piłkarze KS- u Warka nie próżnują i ciężko trenują podczas przygotowań do rundy wiosennej. Za podopiecznymi Jerzego Engela Juniora trzy konfrontacje sparingowe. Dwie zakończyły się wygraną ekipy z Warki.

  Najpierw musiała uznać wyższość Polonii II Warszawa, przegrywając 1:2. Kolejny bój z Królewskimi Jedlnia zakończył się wygraną podopiecznych Jerzego Engela Juniora 3:1. W miniony weekend pokonali 1:0 KS Stromiec. A co o przygotowaniach do rundy wiosennej mówi dyrektor sportowy KS- u Warka, Kamil Witkowski? – Trenujemy intensywnie trzy razy w tygodniu. W naszej drużynie nie dojdzie do większych zmian. Dołączą nowy bramkarz i pomocnik. Przed nami pojedynek sparingowy z Orłem Baniocha – mówi Witkowski.

  Co ciekawe, KS Warka już 5 marca pojedzie na obóz sportowy. Podopieczni Jerzego Engela Juniora robią wszystko, żeby jak najlepiej przygotować się do wiosennej rywalizacji. – Mam nadzieję, że w drugiej części sezonu powalczymy o upragniony awans – zapowiada Witkowski.

  MARCIN KAŹMIERSKI

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE