1.4 C
Warka
środa, 30 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaOrganizacjeKS WarkaCo przyniesie runda wiosenna? KS Warka chce pójść za ciosem

  Co przyniesie runda wiosenna? KS Warka chce pójść za ciosem

  Piłkarze KS- u Warka już niebawem rozpoczynają ligowe wiosenne granie. Podczas okresu przygotowawczego ciężko pracowali. Jak zwykle wszystko zweryfikują boiska. Jedno jest pewne, ekipa z Warki chce odegrać główną rolę. Czy zrealizuje wszystkie założenia?

  Podopieczni Jerzego Engela Juniora do tej pory podczas przygotowań do drugiej części sezonu rozegrali kilka pojedynków sparingowych. Przegrali z Polonią II Warszawa (1:2), Orłem Baniocha (2:3) oraz ŁKS- em Łomża (0:3). Pokonali natomiast Królewskich Jedlnia (3:1) oraz KS Stromiec (1:0). Co ciekawe, KS Warka przez kilka dni przebywał na obozie sportowym we wspomnianej Łomży. Czy pozytywnie przełoży się to na ligową rywalizację? Wielkie emocje już niebawem!

  Nie da się ukryć, że podopieczni Jerzego Engela Juniora w drugiej części sezonu chcą powalczyć o wysokie cele. Niestety rywale zadania nie ułatwią, a KS Warka czekają trudne konfrontacje. Już w pierwszej kolejce przyjdzie się zmierzyć z mocną Szydłowianką Szydłowiec. Później pojedynki między innymi z LKS- em Promna, LKS- em Jedlińsk oraz Powiślanką Lipsko.

  KS Warka ma obecnie na swoim koncie 30 punktów i zajmuje czwarte miejsce. Trzeba przyznać, że w ligowej tabeli panuje spory ścisk i wiele drużyn chce odegrać znaczącą rolę. 19 marca – to dzień, kiedy w radomskiej „okręgówce”rozpocznie się runda wiosenna. Kto pokaże siłę i charakter, a kto będzie tylko dostarczycielem punktów?

  MARCIN KAŹMIERSKI

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE