1.4 C
Warka
środa, 30 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaBlogiKS Warka rozpoczyna ligowe granie. Najpierw mecz z Szydłowianką

  KS Warka rozpoczyna ligowe granie. Najpierw mecz z Szydłowianką

  Już w najbliższą sobotę, 19 marca rozpocznie się runda wiosenna w radomskiej „okręgówce”. Na ten moment sympatycy piłkarskich zmagań czekali kilka miesięcy. W pierwszym swoim meczu KS Warka zmierzy się w Szydłowcu z miejscową Szydłowianką. Czy podopieczni Jerzego Engela Juniora zdobędą komplet punktów?

  Sobotni rywal ekipy z Warki zajmuje w ligowej tabeli szóstą pozycję. Na swoim koncie ma 29 punktów, czyli jeden mniej od podopiecznych Jerzego Engela Juniora. Wydaje się, że nie będzie łatwo zaskoczyć Szydłowiankę. Trudno jednak wskazać zdecydowanego faworyta do wygranej. Nie ma wątpliwości, runda wiosenna pokaże, jak poszczególne ekipy przygotowały się do ligowej walki. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu obydwu drużyn KS Warka wygrał 2:0.

  Początek meczu Szydłowianka Szydłowiec – KS Warka, sobota 19 marca godzina 14.00.

  MARCIN KAŹMIERSKI

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE