Więcej
  Strona głównaOrganizacjeKS WarkaKS Warka zremisował z Szydłowianką

  KS Warka zremisował z Szydłowianką

  W miniony weekend piłkarze KS- u Warka zainaugurowali wiosenne zmagania w radomskiej „okręgówce”. W swoim pierwszym meczu zremisowali 0:0 z Szydłowianką Szydłowiec.

  Podopieczni Jerzego Engela Juniora nie potrafili zaskoczyć Szydłowianki. Trzeba jednak przyznać, że jeden punkt wywieziony z terenu mocnego rywala ma swoją wartość. Niestety po remisie w Szydłowcu KS Warka spadł na piąte miejsce w ligowej tabeli. W kolejnym pojedynku zmierzy się Radomiakiem II Radom.

  W pierwszej kolejce rundy wiosennej padło sporo goli. Siłę pokazał lider z Jedlińska, który wygrał zdecydowanie 6:1 z Pilicą Nowe Miasto nad Pilicą. Punkty stracił natomiast LKS Promna, remisując 2:2 z Jodłą Jedlnia – Letnisko. Charakter pokazał Orzeł Wierzbica, pokonując na wyjeździe 3:2 Gryf Policzna. Na pozostałych boiskach także emocji nie zabrakło.

  Szydłowianka Szydłowiec – KS Warka 0:0

  KS Warka: Sładkowski, Makuch, Potrzebowski, Wilczyński, Zieliński, Zastavskyi, Lenarczyk, Kasprzyk, Madej, Puzianowski, Janczewski, Jabłoniec, Rudnicki, Malinowski.

  MK

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE