-0.4 C
Warka
piątek, 27 stycznia, 2023
Więcej
  Strona głównaBlogiKS Warka podejmie lidera z Jedlińska

  KS Warka podejmie lidera z Jedlińska

  W najbliższą sobotę piłkarze KS-u Warka rozegrają trzeci pojedynek w rundzie wiosennej. Na swoim terenie zagrają z liderem radomskiej „okręgówki”, Drogowcem Jedlińsk. Czy podopieczni Jerzego Engela Juniora sprawią niespodziankę?

  Póki co KS Warka prezentuje wysoką formę. Zremisował już 0:0 z Szydłowianką Szydłowiec oraz pokonał 2:1 Radomiaka II Radom. W miniony weekend podopieczni Jerzego Engela Juniora mieli zmierzyć się z LKS- em Promna, ale wszystkie mecze zostały przełożone. Powodem były złe warunki atmosferyczne. Boiska nie nadawały się bowiem do gry.

  Już w najbliższą sobotę KS Warka czeka bardzo trudne wyzwanie. Podejmie bowiem na swoim terenie lidera z Jedlińska. Drogowiec wygrał już w rundzie wiosennej dwa pojedynki. Najpierw 6:1 z Pilicą Nowe Miasto nad Pilicą, a później 3:1 z Jodłą Jedlnia – Letnisko. Lider ma na swoim koncie 41 jeden punktów i śmiało idzie za ciosem. W meczu w Warce będzie faworytem do wygranej.

  KS Warka – Drogowiec Jedlińsk, sobota 9 kwietnia godzina 16.00.

  MARCIN KAŹMIERSKI

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE