-4.7 C
Warka
wtorek, 7 lutego, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRTRANS-MED zwycięzcą Wareckiej Ligi Halowej w sezonie 2021/22

  TRANS-MED zwycięzcą Wareckiej Ligi Halowej w sezonie 2021/22

  26 lutego rozegrano ostatnie mecze Wareckiej Ligi Halowej sezonu 2021/22.

  W pierwszym meczu Top Market uległ Uśmiechowi nad Pilicą 1:2, następnie Uśmiech przegrał z Trans-Med 0:2, a Prima Auto Warka zremisowała z Gizą Racing 1:1. W kolejnym spotkaniu Team Kajaki gładko wygrał z Stal Plast 6:2, a Top Market w drugiej części meczu z KS Warka z powodu kontuzji i braku wymaganej liczby zawodników do gry musiał zakończyć spotkanie przy stanie 1:3. W następnym meczu Prima Auto Warka wysoko wygrała z Team Kajaki24, komplikując w ten sposób Kajakom sytuację w tabeli tuż przed decydującym meczem sezonu. Wszystko miało się rozstrzygnąć w bezpośrednim spotkaniu pretendentów na mistrza. Wcześniej rozegrano jeszcze mecz pomiędzy KS Warka, a Stal Plast, który zakończył się wynikiem 4:2.

  W decydującym spotkaniu pomiędzy TRANS-MED, a TEAM KAJAKI24 nie brakło emocji. Tylko wygrana mogła dać Kajakom zwycięstwo w lidze, zaś min. remis gwarantował pierwszą lokatę w tabeli Trans-Medowi. Początkowo na parkiecie dominowali zawodnicy Trans-Medu, którzy otworzyli wynik spotkania na 1:0. Team Kajaki24 nie dawał jednak za wygraną. Szczęście uśmiechnęło się do nich, gdy w wyniku 5 fauli sędzia podyktował przedłużony rzut karny. Kajaki w ten sposób doprowadziły do remisu 1:1. Niebawem ich sytuacja uległa znacznemu pogorszeniu. W wyniku brutalnego faulu czerwoną kartką został ukarany bramkarz Kajaków i drużyna musiała grać w osłabieniu jednego zawodnika przez 5 min. Jednak Trans-Med nie zdołał wykorzystać przewagi na boisku, co więcej to Kajaki nieoczekiwanie podniosły wynik na 2:1. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się prowadzeniem Kajaków, dosłownie na kilka sekund przed jej końcem do remisu 2:2 doprowadza Trans-Med.

  W drugiej połowie inicjatywę na boisku przejęły Kajaki. W końcu w jednej z akcji piłka trafiła do bramki przeciwnika i było 3:2. Trans-Med jednak nie tracił nadziei i na kilka minut przed końcem meczu zdołał doprowadzić do remisu 3:3 i utrzymać korzystny dla siebie wynik do końca spotkania.
  Tym samym drużyna TransMedu zdobyła Mistrzostwo w sezonie 2021/22! Gratulujemy!

  Poniżej zamieszczamy wyniki wszystkich meczów, tabelę ligi i klasyfikację najlepszych strzelców.

  TOP MARKET – UŚMIECH NAD PILICĄ (1:2)
  UŚMIECH NAD PILICĄ – TRANS-MED (0:2)
  PRIMA AUTO WARKA – GIZA RACING (1:1)
  TEAM KAJAKI24 – STAL PLAST (6:2)
  TOP MARKET – KS WARKA JUNIORZY (1:3)
  PRIMA AUTO WARKA – TEAM KAJAKI24 (5:1)
  KS WARKA JUNIORZY – STAL PLAST (4:2)
  TRANS-MED – TEAM KAJAKI24 (3:3)

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE