Więcej
  Strona głównaInstytucjeGala Mistrzów… z udziałem uczennic PSP nr 2 w Warce

  Gala Mistrzów… z udziałem uczennic PSP nr 2 w Warce

  Sztukę jazdy konnej na najwyższym poziomie zaprezentowały uczennice PSP nr 2 w Warce: Oliwia Sowińska, Zuzanna Sowińska oraz Julia Karbowiak. Dzięki swojej pasji, wytrwałej pracy, miłości do koni oraz przy ogromnym wsparciu rodziców dziewczynki odniosły znaczące sukcesy w wielu konkursach jeździeckich.

  14 marca 2022 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie  odbyła się Gala Mistrzów organizowana przez Warszawsko-Mazowiecki Związek Jeździecki. Podczas uroczystości powołano Kadrę Mazowsza 2022 oraz wręczono nagrody dla TOP Zawodników i Klubów.

  Dzięki wielu wygranym dziewczynek PSP nr 2 w Warce zajęła 1 miejsce w Międzyszkolnym Pucharze Jeździeckim 2021. Ponadto uczennice zostały wyróżnione indywidualnie podczas Gali za zdobycie medali na imprezach mistrzowskich.

  Jesteśmy dumni z naszych amazonek. Życzymy im kolejnych sukcesów.

  PSP nr 2 Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE