Więcej

  Masz pomysł na bohatera?

  Czy wiesz, że twórcy takich komiksów jak: „Koziołek Matołek”, „Tytus ,Romek i A’Tomek” „Kapitan Żbik”, „Biały Orzeł” czy wreszcie zagranicznych, jak: „Superman”, „Spiderman” czy „X-Man” zaczynali swoją przygodę z komiksem jako bardzo młodzi ludzie. Rysowali i opisywali pojedyncze scenki, aż wreszcie, któregoś dnia stworzyli dzieła swojego życia.

  Jeśli lubisz rysować, malować i pisać, jeśli lubisz komentować oglądane sceny, podczas zajęć z tworzenia komiksów będziesz mógł poznać jak własną wyobraźnię przenieść na papier, jak skadrować to co chcesz pokazać i wreszcie jak stworzyć małe lub nawet duże dzieło sztuki. Zapisy w Dworku na Długiej do 19 września (czwartek).

  Zajęcia przeznaczone dla wszystkich czujących pasję i chęć tworzenia komiksów. Obejmować one będą szukanie pomysłu, tworzenie głównej postaci, elementy rysunku, tworzenie projektowanie kadrów w komiksie, używanie technik komputerowych w tworzeniu komiksów.

   

  Wiek uczestników:

  od 6 lat

  Cykl zajęć:

  2 x miesiąc (jedno spotkanie – 2h)

  Planowany termin zajęć:

  do uzgodnienia

  Termin spotkania organizacyjnego:

  do uzgodnienia z osobami zapisanymi

  Prowadzący:

  Jakub Kijuc (jakubkijuc.blogspot.com)

  Koszt zajęć:

  100zł / m-c

   

  Kontakt:

  Dworek na Długiej

  ul. Długa 3

  tel. +48 667 22 70

  dworek@dworek.warka.pl

  Plakat - KOMIKSY zm

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE