-0.4 C
Warka
piątek, 27 stycznia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejGłosowanie publiczności w konkursie plastycznym „Moja Pocztówka z Europy”

  Głosowanie publiczności w konkursie plastycznym „Moja Pocztówka z Europy”

  Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” zorganizowała konkurs plastyczny pt. „Moja pocztówka z Europy”. Prace dostarczone zostały przez uczestników w czterech kategoriach wiekowych:

  – przedszkola i zerówki,

  – klasy 1-3 szkoły podstawowej,

  – klasy 4-6 szkoły podstawowej,

  – klasy 7-8 szkoły podstawowej

  Prace oceni i wyłoni zwycięzców jury oraz publiczność poprzez głosowanie za pośrednictwem platformy Facebook. Już dziś każdy z nas może wybrać pracę, która zasługuje na przyznanie Nagrody Publiczności! Nagroda Publiczności zostanie przyznana w każdej kategorii wiekowej.

  Na platformie Facebook na stronie „Gmina Warka”, utworzony został album ze zdjęciami dostarczonych prac. Aby oddać głos należy zareagować na zdjęcie wybranej pracy. Głosowanie potrwa do 25 maja do godz. 11.

  TU ODDAJ GŁOS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PRACĘ

  Werdykt jury oraz wyniki głosowania publiczności zostaną ogłoszone podczas Dnia Dziecka (29 maja 2022 r.) o godzinie 12:05.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE