0.5 C
Warka
niedziela, 4 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeKomputery dla dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w Gminie Warka

  Komputery dla dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w Gminie Warka

  Gmina Warka pozyskała ze środków unijnych 152 500,00 zł na zakup laptopów. Trafią one do 61 dzieci, których dziadkowie lub rodzice pracowali w PGR. Komputery otrzymają Ci, którzy zgłosili się w roku 2021 w odpowiedzi na otwarty nabór. Kryterium było wykazanie, że dziecko mieszkające na terenie gminy Warka ma kogoś z krewnych w linii prostej kto pracował na terenie Państwowego Gospodarstwa Rolnego.

  Obecnie w Urzędzie Miejskim w Warce przygotowywany jest przetarg na zakup komputerów. Dzieci otrzymają komputery w wakacje, by mogły z nich korzystać od nowego roku szkolnego.

  Projekt „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PGR” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

  Urząd Miejski w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE