Więcej
  Strona głównaInstytucjeGmina Warka z kolejnymi dotacjami z Urzędu Marszałkowskiego

  Gmina Warka z kolejnymi dotacjami z Urzędu Marszałkowskiego

  W dniu 9 czerwca w Radomiu odbyło się uroczyste podpisanie umów dotacyjnych pomiędzy Gminą Warka a Samorządem Województwa Mazowieckiego na realizację kolejnych zadań.

  W ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Działkowców – Mazowsze dla działkowców 2022” Gmina Warka otrzymała dofinansowanie w wysokości 26.325,00 zł z przeznaczeniem na remonty w Rodzinnych Ogrodach Działkowych.

  W ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Adaptacji do Zmian Klimatu – Mazowsze dla klimatu 2022” Gmina Warka otrzymała dofinansowanie w wysokości 67.050,00 zł z przeznaczeniem na budowę energooszczędnego oświetlenia ścieżki pieszo-rowerowej w Warce.

  W spotkaniu uczestniczyli Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Rafał Rajkowski oraz Burmistrz Warki Dariusz Gizka wraz ze Skarbnikiem Gminy Anną Miodek.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE