Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejŚwięto Kultury Regionalnej w Nowej Wsi pod Warką

  Święto Kultury Regionalnej w Nowej Wsi pod Warką

  Kolejny raz, pod koniec września, miłośnicy zabawy „na ludową nutę” będą mieli swoje święto. W programie „II Święta Kultury Regionalnej”, które odbędzie się w niedzielę 22 września w Nowej Wsi koło Warki (teren Zespołu Szkolno-Przedszkolnego) znajdą się: występy zespołów folklorystycznych – Kapeli Wiesławy Gromadzkiej, Kapeli Niwińskich, śpiewaczki Marii Siwiec, Zespołu Śpiewaczy z Mlądza oraz uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi, stoiska rękodzielnicze, spotkania z twórcami ludowymi, przejażdżki bryczką, kawiarenka ze swojskim jadłem oraz różnorakie zabawy ludowe i nie tylko… Początek imprezy o godz. 14:00. Organizatorzy, specjalnie dla mieszkańców Warki chcących uczestniczyć w zabawie przygotowali bezpłatny transport na trasie Warka – Nowa Wieś. Autobus z Warki, z przystanku przy gimnazjum odjeżdżać będzie o godz. 13:45, 14:45 i 15:45. Powrót do Warki z przystaniu Nowa Wieś „szkoła” o godz. 14:30, 15:30 i 18:00.

  Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie ANIMATOR w ramach Programu „Działaj Lokalnie” Stowarzyszenia W.A.R.K.A. we współpracy z Zespołem Szkolno- Przedszkolnym w Nowej Wsi oraz „Dworkiem na Długiej” w Warce. Patronat nad Świętem objął Burmistrz Warki.

  Plakat 1 zm

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE