Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRSiatkarze WTS zakończyli sezon

  Siatkarze WTS zakończyli sezon

  20 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie w Sekcji Minisiatkówki WTS Warka. Na spotkaniu stawili się najmłodsi wareccy zawodnicy.

  Sekcja Minisiatkówki Wareckiego Towarzystwa Siatkówki ”Warka” działa od września 2021 roku prowadzona pod kierunkiem Kingi Nowakowskiej i Krzysztofa Gruszczyńskiego. Podczas minionego roku szkolnego organizowała zajęcia sportowe z elementami siatkówki, w których wzięło udział  ponad 50 dzieci ze szkół podstawowych. Treningi odbywały się w dwóch grupach wiekowych: „młodszej” dla chłopców i dziewczynek z klas 1-2-3 oraz starszej dla klas 4-5-6 w hali sportowej CeSiR, a także sali gimnastycznej PSP 2 w Warce. Oprócz systematycznych treningów organizowano mini turnieje i zajęcia w czasie ferii zimowych. Celem tegorocznych zajęć było zachęcenie dzieci do uprawiania siatkówki, zdobycie przez nich podstawowych umiejętności siatkarskich i stworzenie systematycznie trenujących drużyn, tak by w przyszłym sezonie przystąpić do rozgrywek minisiatkówki MWZPS w kategorii czwórek, trójek, dwójek chłopców i dziewczynek.

  20 czerwca, ostatniego treningowego dnia zamiast klasycznych sportowych zajęć grupa młodych siatkarzy i siatkarek wybrała się do Restauracji Mariano Pizza, gdzie odbyło się podsumowanie tegorocznego sezonu. Podczas spotkania prezes WTS Warka Andrzej Warda za sportowe zaangażowanie w zajęciach wręczył pamiątkowe dyplomy wszystkim trenującym zawodnikom. Wyłoniono również najbardziej aktywnych zawodników. Zwyciężczyniami w plebiscycie frekwencji zostały w grupie starszej Maja Krawczyk, w grupie młodszej Patrycja Jastrzębska. Gratulujemy dziewczynkom systematyczności! Podczas spotkania był też czas na wspólne rozmowy przy smacznej pizzy i planowaniu przyszłego sezonu! Dziękujemy Restauracji Mariano Pizza w Warce za gościnę i miłą atmosferę.

  Za owocną współpracę w sezonie 2021/22 Wareckie Towarzystwo Siatkówki „Warka” dziękuje również: UM Warka, Centrum Sportu i Rekreacji, Dyrekcji PSP nr 2 w Warce. Wielkie podziękowania kierujemy także dla rodziców, którzy wspierają działanie sekcji i rozwój młodych zawodników Wareckiego Towarzystwa Siatkówki „Warka”.

  WTS WARKA

   

   

   

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE