2.6 C
Warka
czwartek, 8 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRKolejne europejskie kraje odwiedzone w ramach „Lata w Warce”

  Kolejne europejskie kraje odwiedzone w ramach „Lata w Warce”

  Drugi tydzień wakacyjnych zajęć za nami. W tym tygodniu uczestnicy zajęć „Lato w Warce – Podróż po Europie” odwiedzili takie kraje jak: Hiszpania, Portugalia oraz Szwajcaria.

  We wtorek podczas podróży do Hiszpanii dzieci wzięły udział w Mini Mundialu na wareckim Orliku. W zmaganiach wzięło udział 9 drużyn z całej Europy. Zwyciężyła drużyna reprezentująca Brazylię oraz Włochy.

  Środa była dniem spędzonym w iście portugalskich rytmach. Na początek uczestnicy zaznajomili się z symbolami i tradycjami tego kraju. Później przyszedł czas na zabawy ruchowe i gry zespołowe. Na zakończenie zajęć dzieci obejrzały bajkę o portugalskim byczku.

  W ramach czwartkowych zajęć dzieci odwiedziły Park Linowy w Kozienicach. Tego dnia uczestnicy mogli poczuć się jak na alpejskich wspinaczkach. Do wyboru były aż trzy poziomy trudności. Nie brakowało odważnych, którzy zdecydowali się przejść tor najbardziej zaawansowany.

  Galerię zdjęć ZOBACZ TU.

  To był wspaniały tydzień, pełen wrażeń i pozytywnych emocji. Już za tydzień zabierzemy Was na podróż do Danii, Grecji i Norwegii. Do zobaczenia!

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE