-0.7 C
Warka
piątek, 3 lutego, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeŻegnaj, przedszkole

  Żegnaj, przedszkole

  Kolejni absolwenci „Bajkowego Statku” kończą swój rejs, by po wakacjach rozpocząć naukę w szkole. Dzień 22 czerwca 2022 r. na kartach Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Warce zapisał się jako bardzo wzruszający moment. Tego dnia odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania dzieci z najstarszych grup.

  Miesiące wspólnych zabaw, zajęć, podróży z bohaterami książek poprzez pory roku, żywioły szybko minęły, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Dzieci z dumą, po raz ostatni, wystąpiły w roli Przedszkolaków wiedząc, że od września podejmą nowe wyzwania i zadania w szkole. Jak przystało na starszaków uroczystość rozpoczęła się polonezem, który wzbudził podziw zaproszonych gości. Zaprezentowany program artystyczny pokazał ogromny warsztat umiejętności dzieci. Dostarczył zarówno Rodzicom jak i Kadrze Pedagogicznej Przedszkola wiele powodów do dumy, wyjątkowych i wzruszających chwil.

  Pani Dyrektor złożyła podziękowania Rodzicom za zaangażowanie w pracę na rzecz przedszkola, wszelką pomoc oraz wspaniałą współpracę. Z życzeniami sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych podziękowała  dzieciom, które otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola, pamiątkowe fotoalbumy i łakocie.

  Życzymy Dzieciom, które po wakacjach przekroczą próg szkoły, aby to, czego się nauczyły w Naszym Przedszkolu owocowało w zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności, wiele radosnych chwil, wytrwałości i samych sukcesów. A wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

  Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE