Więcej
  Strona głównaOrganizacjeStowarzyszenie W.A.R.K.A.Prima 2000 – działa globalnie, wspiera lokalnie

  Prima 2000 – działa globalnie, wspiera lokalnie

  Przedstawiliśmy już Państwu dwie firmy wspierające rozwój lokalny poprzez zaangażowanie w Program Grantowy „Działaj Lokalnie” – PRIMĘ Sp. z o.o. (https://warka24.pl/po-primo-prima/) i Bank Spółdzielczy w Warce (https://warka24.pl/bank-spoldzielczy-bankiem-zaangazowanym). Dziś czas na kolejnego „Partnera Strategicznego” – PRIMĘ 2000 Sp. z o.o. w Warce.

  Corocznie – od 7 lat, od kiedy realizowany jest ten Program na terenie powiatu grójeckiego angażuje kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lokalnych firm. Pamiętajmy – oni wspierają aktywność społeczną, my jako konsumenci doceniajmy to i wspierajmy rozwój takich firm. W tej edycji „Działaj Lokalnie” m.in. dzięki zaangażowanym społecznie firmom udało się wesprzeć aż 20 bardzo wartościowych lokalnie projektów. Jeśli chcesz się z nimi zapoznać – kliknij tu (http://www.stowarzyszeniewarka.pl/?p=5006).

  Firmy wspierają Program w trzech poziomach – w największym „Partnerzy Strategiczni”, w nieco mniejszym – „Partnerzy” i w jeszcze nieco mniejszym – „Sponsorzy”. Jeśli chcesz poznać wszystkich biznesowych partnerów – kliknij tu (http://www.stowarzyszeniewarka.pl/?page_id=5021).

  03 - Biznesowy Partner Strategiczny - PRIMA2000

  Prima 2000 Sp. z o.o.

  Prima 2000 działa na rynku owoców i warzyw od wielu lat. Działalność rozpoczęła w 1991 roku. Od tego czasu stale zwiększa swoje obroty i zdobywa nowych partnerów. Dziś  produkty Primy 2000 regularnie dostarczane są do Anglii, Finlandii, Szwecji, Norwegii, Niemiec, Danii, Rosji i do innych państw. Współpracuje z sieciami handlowymi oraz z dużymi firmami – liderami na rynkach owoców i warzyw w poszczególnych państwach.

  Dostarcza całą gamę świeżych owoców i warzyw takich jak: jabłka, gruszki, śliwki, czereśnie, truskawki, kapusta biała, pekińska i inne.

  Odbiorcy oczekują nie tylko najlepszej jakości owoców i warzyw. Dlatego firma wychodząc im naprzeciw stosuje zasadę: zawsze najlepsza jakość, zawsze dobre ceny, zawsze na czas – najlepsza jakość to najlepszy produkt plus doskonały serwis.

  Własna Agencja Celna „Asprim” na terytorium naszej firmy, pozwala na wykonanie szybkich odpraw celnych ładunków.

  Prima 2000 Sp. z o.o.

  ul. Gośniewska 46

  05-660 Warka

  tel. +48 667 47 18

  tel./fax +48 667 23 10

  www.prima2000.pl

  handlowy@prima2000.pl

   

  Prezes Zarządu: Anna Monika Przybylska

  Członek Zarządu: Kryspin Woszczyk

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE