0.4 C
Warka
niedziela, 4 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaBlogiCzas na ćwierćfinał ForBet Pucharu Polski

  Czas na ćwierćfinał ForBet Pucharu Polski

  Już w najbliższą środę, 28 września piłkarze KS-u Warka rozegrają ćwierćfinałowy pojedynek w ForBet Pucharze Polski na szczeblu okręgu radomskiego. Na swoim terenie podejmą LKS Promna. Wydaje się, że faworytem do wygranej będzie rywal, który występuje w 5. lidze. Czy zespół z Warki sprawi jednak niespodziankę?

  Jak wiadomo mecze pucharowe rządzą się swoimi prawami. KS Warka w obecnej edycji ForBet Pucharu Polski pokonał już trzy zespoły. Mowa o Krasce Jasieniec (4:1), Mogielance Mogielnica (9:0) oraz Polonii Iłża (4:0). W środę ekipę z Warki czeka bój z wyżej notowanym LKS- em Promna. Z pewnością rywal zawiesi poprzeczkę bardzo wysoko.

  Nie ma wątpliwości ćwierćfinałowe konfrontacje zapowiadają się niezwykle ciekawie. Sporych emocji zapewne nie zabraknie choćby w Jedlińsku, gdzie miejscowy Drogowiec zagra z Oskarem Przysucha.

  Mecze ćwierćfinałowe ForBet Pucharu Polski na szczeblu okręgu radomskiego: KS Warka – LKS Promna, Mazowsze Grójec – Radomiak II Radom, Drogowiec Jedlińsk – Oskar Przysucha, Szydłowianka Szydłowiec – Energia Kozienice.

  MARCIN KAŹMIERSKI

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE