Więcej

  Odkryj w sobie fotografa!

  Gminna Jednostka Kultury „Dworek na Długiej” rozpoczyna cykl bezpłatnych warsztatów fotograficznych dla dzieci i młodzieży. Pierwszym etapem będą jednodniowe warsztaty w szkołach (Michałów – 9.10, Nowa Wieś – 10.10, Konary – 16.10, Wrociszew – 17.10 i Ostrołęka – 22.10) oraz dla szkół wareckich warsztaty w „Dworku” (30.10). Następnie, w drugim etapie warsztatów po 2-3 osoby z każdej szkoły będą mogły uczestniczyć w warsztatach organizowanych w „Dworku” w okresie listopad – kwiecień 2014. Finałem projektu będą wystawy prac uczestników warsztatów organizowane w „Wareckim Tygodniu Fotografii”, który zaplanowany jest na początek czerwca.

  Zajęcia poprowadzi Jarosław Nogal – warczanin, profesjonalny fotograf, który na co dzień pracuje dla największych marek, firm, agencji fotograficznych. Kilka zdjęć autorstwa Jarka można obejrzeć w galerii TU!

  Dzięki zajęciom uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak zrobić dobry kadr, dostosować ustawienia aparatu i zrobić niepowtarzalne zdjęcie. Będą warsztaty tematyczne i sporo pracy samodzielnej z aparatem pomiędzy spotkaniami.

   

  Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Młodzi mogą więcej – dajmy im szansę” realizowanego przez „Dworek na Długiej” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE