-3.6 C
Warka
sobota, 9 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRWystartowały rozgrywki WLH

  Wystartowały rozgrywki WLH

  W niedzielę 4 grudnia wystartowały rozgrywki Wareckiej Ligi Halowej w sezonie 2022/23. Niebawem podamy wyniki pierwszych kolejek.

  Kolejny rok z rzędu rozpoczęliśmy rozgrywki amatorskiej ligi piłki halowej. W tym sezonie o mistrzostwo powalczy 8 zespołów:
  1 – KS BARBARZYŃCY
  2 – STAL PLAST
  3 – TOP MARKET
  4 – TEAM KAJAKI24
  5 – PRIMA AUTO
  6 – UŚMIECH NAD PILICĄ
  7 – TRAMS-MED
  8 – GIZA RACING

  Drużyny rozegrają standardowo dwie rundy (zasadniczą i rewanżową) systemem „każdy z każdym”, a mecze będą odbywały się w godzinach popołudniowych w soboty i niedziele wg ustanego terminarza. Podczas jednego ligowego spotkania każdy zespół rozegra po 3 mecze. Rywalizacja potrwa do 11 lutego 2023. Na zakończenie zmagań przewidziany jest turniej o Superpuchar Ligi, w którym wezmą udział wszystkie zespoły. Przed zawodnikami sporo gry i walki, a przed kibicami wiele sportowych emocji.

  Zapraszamy do hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji.

  CeSiR Warka

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE