-4.5 C
Warka
sobota, 2 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRSiatkarki z WTS w grze

  Siatkarki z WTS w grze

  Grupowe rozgrywki I ligi mazowieckiej kobiet zbliżyły się do półmetka. Wszystkie drużyny rozegrały po 5 spotkań i rozpoczęły rundę rewanżową. Niestety ostatnie mecze nie poszły po myśli wareckich siatkarek i zespół zajmuje 6 miejsce w tabeli.

  3 listopada WTS zagrał z liderem ligi KAMAN Warszawa. Zgodnie z przewidywaniami warszawianki dominowały na boisku w każdym aspekcie gry i nie dały szans wareckiej drużynie. Mecz zakończył się bolesną porażką dla Warki. Następnie 13 listopada na własnym boisku WTS podejmował SPS Radmot Jedlińsk. W tej potyczce, w porównaniu do wcześniejszego spotkania gra wareckiego zespołu wyglądała lepiej. Mimo, że pierwszy set skończył się przewagą gości, w drugiej odsłonie meczu Warka nawiązała bardzo wyrównaną walkę. Przez większość czasu kontrolowała wynik, a gra na przewagi na koniec drugiego seta dostarczyła wszystkim wiele emocji. Niestety w końcowej fazie lepszą skutecznością wykazał się Jedlińsk, który ostatecznie zwyciężył mecz.

  Do zakończenia pierwszej fazy rozgrywek pozostaną Warce jeszcze 3 rewanże: z Kaman Warszawa (11 grudnia), SPS Jedlińsk (16 grudnia) oraz zaległy mecz z Grom Przytyk.

  WTS

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE