Więcej
  Strona głównaInstytucjeMiędzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami w Stowarzyszeniu "Tęcza"  

  Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami w Stowarzyszeniu „Tęcza”  

  Na całym świecie ten wyjątkowy dla nas dzień obchodzony jest od 1992 roku 3 grudnia. U nas w tym roku wydarzenie to miało miejsce wcześniej, bo już w poniedziałek 14 listopada.

  Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz podopieczni Stowarzyszenia „Tęcza” wybrali się do Ostrołęki, by w gronie warsztatowej rodziny i przyjaciół świętować Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami.

  Raz jeszcze pragniemy podziękować wszystkim gościom za tak liczne przybycie, pamięć i życzenia, a w szczególności Pani wiceburmistrz Teresie Knyzio, Pani asp. Anecie Ścisłowskiej oraz Pani Krystynie Kijek.

  Obchody naszego święta połączone zostały z Dniem Niepodległości poprzez udział w koncercie Objazdowej Filharmonii z Rzeszowa. Członkowie orkiestry przygotowali dla gości występ o tematyce patriotycznej, podczas którego nasi podopieczni mieli okazję pochwalić się swoją wiedzą historyczną i wziąć czynny udział w występie.

  Kamila Kozłowska – WTZ Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE