Więcej
  Strona głównaInstytucjeZ Laponii do Bajkowego Statku

  Z Laponii do Bajkowego Statku

  6 grudnia to ulubiony dzień nie tylko naszych przedszkolaków, ale też wszystkich dzieci na świecie.

  Tego dnia, od samego rana przedszkolaki w Bajkowym Statku nasłuchiwały charakterystycznego dźwięku dzwoneczka corocznego gościa. Wiedziały bowiem, że i w tym roku Święty Mikołaj zawita w nasze przedszkolne progi. Wizyta Świętego Mikołaja w Bajkowym Statku w Warce to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przedszkolaki przygotowywały się do niego bardzo starannie wykonując prace plastyczne z podobizną Mikołaja i ucząc się piosenek.

  Już po śniadaniu w sali widowiskowej naszego przedszkola dzieci oczekiwały z niecierpliwością na przybycie tak niezwykłego gościa.

  Wesoły elf wyprzedził Mikołaja, żeby sprawdzić obecność wszystkich grup przedszkolnych. Tego dnia w przedszkolu królowały świąteczne kolory, które sprawiły, że można było poczuć naprawdę magiczną atmosferę. Kiedy nieoczekiwanie rozległ się dźwięk dzwonków Mikołaj został gorąco przywitany i zaproszony do sali. Długo oczekiwany gość dotarł na czas, wywołując uśmiech na twarzach dzieci. Wszystkie przedszkolaki przywitały się z Mikołajem, zaśpiewały piosenkę przygotowaną specjalnie dla Niego. Dzieci wyglądały przepięknie, ubrane w czerwone czapeczki. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Mikołaj był zachwycony i rozdał wszystkim dzieciom prezenty. Miło spędzony czas uświetniły wspólne, pamiątkowe zdjęcia.

  Dziękujemy kochany Mikołaju, że nie zapomniałeś o nas! Dziękujemy za wspaniałe prezenty i wprowadzenie nas w czas radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia!

  Ewa Szyszka – Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Warce                                

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE