3.3 C
Warka
środa, 29 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeStudniówka w LO Warka

  Studniówka w LO Warka

  Tegoroczny bal studniówkowy uczniów klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego w Warce odbył się 14 stycznia w Pałacu pod Dębami w Nowej Woli. Otwarciem balu było perfekcyjne wykonanie poloneza. Uczniowie zaprezentowali się wspaniale i pięknie wykonując kolejne figury tańca. W części oficjalnej głos zabrała dyrektor szkoły Ewa Karkowska. W słowach skierowanych do maturzystów życzyła powodzenia na maturze i w dalszym dorosłym życiu oraz odwagi, która dodaje skrzydeł i prowadzi w wymarzonym kierunku, który zapewni sukces. Pani Dyrektor podziękowała rodzicom uczniów za wspaniałą współpracę oraz zaangażowanie w przygotowanie balu studniówkowego.

  Swą obecnością imprezę zaszczycili zaproszeni goście Starosta Powiatu Grójeckiego Krzysztof Ambroziak oraz Radni Powiatu Grójeckiego Andrzej Zaręba, Jan Madej, Cezary Kołodziejski. Pan Starosta w słowach skierowanych do Uczniów i Rodziców przekazał życzenia sukcesu na egzaminie maturalnym oraz powodzenia na dalszym etapie edukacji. „Pamiętajcie, że w życiu możecie osiągnąć wszystko, ponieważ każdy z nas ma to, na co się w życiu odważy.” Wyjątkowym prezentem przekazanym uczniom przez Pana Starostę były specjalnie dedykowane „szczęśliwe długopisy” maturalne.

  Głos zabrali również przedstawiciele maturzystów Zespołu Szkół w Warce, przedstawiciele uczniów klas trzecich Liceum w Warce. Na zakończenie części oficjalnej maturzyści  oraz rodzice skierowali w stronę dyrektora, wychowawców oraz nauczycieli serdeczne podziękowania i ciepłe słowa.

  Dalsza część wieczoru to szampańska zabawa do białego rana. Przy świetnej muzyce i w doskonałych nastrojach, uczniowie na chwilę zapomnieli o poważnych sprawach i poddali się nastrojowi tego wyjątkowego wieczoru. W trakcie zabawy zaprezentowali zaskakujący, odkrywczy i humorystyczny program artystyczny, nie mogło również zabraknąć tortu, który osłodził życie maturzystów.

   

  LO Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE