Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRSpotkania wigilijne wareckich seniorów

  Spotkania wigilijne wareckich seniorów

  Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas radości, miłości i wspólnego przebywania z bliskimi. Aby uczcić ten okres seniorzy z Warki zorganizowali spotkania, na których mieli możliwość wspólnej modlitwy, rozmowy, złożenia życzeń, a także bycia ze sobą i kolędowania.

  Tradycyjnie tuż przed świętami grupy senioralne UTW Warka, Klubu „Radość z życia” i Klubu Złotego Wieku w Warce zorganizowali spotkania wigilijne, na którym gościli Burmistrza Dariusza Gizkę, Wiceburmistrz Teresę Knyzio, Dyrektora CeSiR Pawła Maciejewskiego, Dyrektor wareckiego SPZOZ Iwonę Dąbrówkę, koleżanki ze Stowarzyszenia W.A.R.K.A i przedstawicieli zaprzyjaźnionych Klubów Seniora. Za oknami trzaskał mróz, a w salach CeSiR panowała gorąca i wesoła atmosfera. Na stołach serwowane były tradycyjne potrawy wigilijne: barszcz czerwony z uszkami, pierogi, śledzik i ryba. Nie zabrakło także kompotu z suszonych owoców i pysznych własnoręcznie przygotowanych ciast. W tle było słychać kolędy i pastorałki, a seniorzy dzielili się opłatkiem, życzeniami i radością ze wspólnie spędzanych chwil. Jak na prawdziwe święta przystało nie brakowało też świątecznych upominków. W trakcie spotkań Burmistrz Warki wręczył seniorom bilety na Koncert Charytatywny grupy Pectus, a dyrekcja SPZOZ apteczki pierwszej pomocy. Seniorzy wyrazili ogromną wdzięczność za te miłe i niespodziewane prezenty.

  Świąteczne spotkania upłynęły wszystkim grupom w serdecznej atmosferze i radości oczekiwania na Boże Narodzenie.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE