Więcej
  Strona głównaWiadomościWarka łączy ekipy

  Warka łączy ekipy

  Niedawno w programie Ekipa na swoim” młodzi kielczanie wygrali prowadzenie PIWIARNI w Kielcach. Warka, sponsor nagrody spełnił ich marzenie o własnym biznesie. W nowej akcji marki „Ekipa w komplecie”, która właśnie startuje, dawno niewidziani kumple znów będą mogli się spotkać na jednej imprezie. Tak, jak czterej bracia ze Świdnicy, których ponowne spotkanie stało się możliwe dzięki jednemu wpisowi na Facebooku…

  W ostatnich latach za pracą i z innych powodów wyjechało za granicę ok 2 mln Polaków, najwięcej na Wyspy Brytyjskie. Z tych samych powodów ludzie opuszczają rodzinne miasta i najlepszych znajomych. Kumple nie widują się czasami przez kilka lat. Wkrótce jednak mogą spotkać się ponownie.

  Warka postanowiła pomóc rozdzielonym ekipom. – Wiadomo, najlepsze akcje robi się w komplecie… – mówi Tomasz Kowcun z marketingu Warki. – Dlatego chcieliśmy, aby inne ekipy miały szansę przeżyć równie radosne spotkanie jak bracia Chojnowscy, autentyczni bohaterowie naszego nowego spotu reklamowego.

  Fartowny wpis na Facebooku

  Na pierwszy rzut oka historia rodzeństwa Chojnowskich ze Świdnicy może się wydawać zwyczajna – tyle że na Wyspy wyjechała aż trójka braci. Szymon, najstarszy z nierozłącznej do niedawna ekipy, został w kraju… Chłopaki ciężko pracują i rzadko mają szansę przyjechać na dłużej do kraju. Braciom pozostaje Skype.

  Szymon przeczytał na facebooku Warki o ekipie, która przesłała kumplowi do Hiszpanii skrzynkę piwa. W komentarzu napisał, że chętnie pogadałby przy piwie ze swoimi braćmi. Traf chciał, że jego wpis zauważyli ludzie z Warki. – Od razu zaświeciła nam się żaróweczka – śmieje się Tomasz Kowcun. – Postanowiliśmy pomóc Szymonowi, a potem innym ekipom w podobnej sytuacji. Warka skontaktowała się z pozostałymi braćmi, ściągnęła ich do Polski i z pomocą kumpli Szymona zorganizowała spotkanie-niespodziankę. Szymon, widząc braci wchodzących jak nigdy nic do wareckiej PIWIARNI, przez moment sądził, że ma halucynacje. Byłem kompletnie zaskoczony – opowiada teraz. – A potem już tylko bardzo, bardzo szczęśliwy.

  Twoja ekipa w komplecie!

  Autentyczną historię braci można obejrzeć w najnowszym dokumentalizowanym spocie Warki w telewizji i Internecie. Ale to dopiero początek. W środę, 16 października na Facebooku Warki startuje nowy konkurs „Ekipa w komplecie”. Kumple z całej Polski i ci, którzy rozjechali się po świecie i znów chcieliby spotkać się na imprezie, mogą walczyć o to przez najbliższe cztery tygodnie. Za pomocą konkursowej aplikacji każdy może zgłosić swoją ekipę na facebook.com/Warka i pokazać jej akcje. Co tydzień spośród 30 historii o największej liczbie „lajków”, jedną zwycięską ekipę wybiorą bracia Chojnowcy – bohaterowie spotu.

  Warka pokryje koszty podróży zwycięzców i zorganizuje im imprezę w jednej z 78 PIWIARNI swojej sieci w całym kraju. Koniec roku to najlepszy czas na spotkanie dawno nie widzianych kumpli, wspólną imprezę i nową akcję w komplecie.

  Szczegóły: facebook.com/Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE