Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRPodsumowanie piłkarskiego roku

  Podsumowanie piłkarskiego roku

  15 grudnia w Hali Centrum Sportu i Rekreacji w Warce podsumowaliśmy rok z drużynami młodzieżowymi KS Warka i KS CeSiR Warka.

  Na podsumowanie roku z piłką nożną został zaproszony Burmistrz Warki – Dariusz Gizka, Przewodniczący Rady Miejskiej – Daniel Bugała, Dyrektor CeSiR Warka – Paweł Maciejewski, radni Jacek Gawroński i Grzegorz Szydło, obecny był także Prezes KS Warka Stanisław Sowiński. Największą frajdę dzieciakom sprawiła wizyta świętego Mikołaja, który dostał duże brawa od uczestników. Po zabraniu głosu przez Burmistrza, który podziękował za tak liczne przybycie, każdy uczestnik został obdarowany prezentem. Kierujemy podziękowania dla Vivo Market za ufundowanie już po raz kolejny paczek dla młodych piłkarzy. Osobne podziękowania kierujemy do Burmistrza Warki Dariusza Gizki i Dyrektora CeSiR Warka Pawła Maciejewskiego za pomoc w organizacji tego wydarzenia. Duże brawa dla rodziców, którzy tak licznie przybyli z dziećmi. Dziękujemy za obecność.

  Zarząd Klubu Sportowego Warka dziękuje wszystkim którzy pomagali klubowi w roku 2022!

  Samorządowi Warki na czele z Panem Burmistrzem Dariuszem Gizką – Samorząd jest największym sponsorem klubu, CeSiR Warka – Dyrektor Paweł Maciejewski, DESO, Inotom Platinium, KIFATO, Jan-Pom, Klondaik, Trans-Med, Deltima, Prima Auto, Cendex, Zbisław Zatorski, Wodziński Tadeusz, Auto-Kurs, Zbigniew Wierzchowski, War-Trans, M&D Agro, DWM, MA-KOLOR-EKO, GTW, Restauracja Albero, MDM Trans, VIVO Market, Geyer Hosaya, Bank Spółdzielczy Warka, Advantic, Piekarnia Kazana, Serwis Opon Paweł Mrowiński, Nomex, Matlakowski com.

  KS Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE