4.4 C
Warka
wtorek, 21 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRPrima Auto wygrywa Warecką Ligę Halową

  Prima Auto wygrywa Warecką Ligę Halową

  11 lutego rozegraliśmy dwie ostatnie kolejki Wareckiej Ligi Halowej. W sezonie 2022/2023 mistrzem zostaje PRIMA AUTO!

  W tegorocznej edycji Wareckiej Ligi Halowej wzięło udział 8 drużyn: Prima Auto, Top Market, Trans-Med, Team Kajaki24, Giza Racing, KS Barbarzyńcy, Uśmiech nad Pilicą i Stal Plast. Zespoły rozegrały dwie rundy systemem „każdy z każdym”, w sumie 56 zaciętych meczów. Wiele emocji dostarczyły ostatnie spotkania, które bezpośrednio decydowały o miejscach na podium.

  Na początek zagrał Trans-Med z Gizą Racing, a mecz zakończył się wynikiem 9:3. Następnie Team Kajaki24 pokonał Gizę 3:1, a Trans Med. Stal Plast 9:1. KS Barbarzyńcy nie przystąpili do meczów, więc szybkie 3 punkty zanotowali Uśmiech nad Pilicą i Team Kajaki24. W kolejnym meczu Stal Plast przegrał z Uśmiechem nad Pilicą 0:1.

  Najwięcej emocji zafundowały kibicom drużyny Top Market i Prima Warka, które walczyły o pierwszą lokatę na podium. W bezpośrednim spotkaniu drużyny pokazały kawał dobrego footballu – szły punkt za punkt i mecz zakończył się remisem 3:3. Decydujące okazały się kolejne mecze, w których Top Market grał z Gizą, a Prima z Trans Med. Co prawda Top Market wygrał z Gizą 3:1 i zbliżył się do mistrzostwa ligi, ale Prima również wykazała się najwyższymi umiejętnościami, pokonała Trans-Med 5:0 i z 1 punktem przewagi wskoczyła na najwyższe miejsce na podium w sezonie 2022/23.

  Oto klasyfikacja końcowa ligi:

  W niedzielę 5 marca odbędzie się SUPERPUCHAR WLH, na którym podsumujemy tegoroczne rozgrywki Wareckiej Ligi Halowej. Turniej rozpocznie się o godzinie 13:00. Oficjalne zakończenie o 16:30. Serdecznie zapraszamy!

  CeSiR

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE