3.3 C
Warka
środa, 29 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRSiatkarskie rozgrywki kobiet WTS Warka

  Siatkarskie rozgrywki kobiet WTS Warka

  Dużymi krokami zbliża się koniec sezonu w rozgrywkach siatkarskich kobiet. Obecnie zespół z Warki zajmuje 5 miejsce, a do końca ligi pozostają mu już tylko trzy mecze.

  28 stycznia drużyna kobiet WTS Warka zagrała na wyjeździe z SPS Konstancin – Jeziorna. Od początku było wiadomo, że zespół Konstancina marzący o awansie do wyższej ligi wysoko postawi poprzeczkę przeciwniczkom. Mimo to wareckie zawodniczki podjęły walkę i z zaangażowaniem podeszły do gry. Niestety doświadczone rywalki nie dały szans wareckiej ekipie i gładko wygrały mecz 3:0. Najlepiej warecka drużyna wypadła w trzecim secie, który zakończyła wynikiem 15:25.

  Do zakończenia sezonu pozostają WTS’owi 3 mecze. Dwa z nich drużyna zagra na wyjeździe – 3 marca w Tłuszczu, kolejne w Grodzisku Mazowieckim. Na mecz w Warce zapraszamy 19 marca, kiedy to warczanki podejmą na własnym parkiecie SPS Konstancin Jeziorna. Standardowo mecz odbędzie się o godz. 17:00 w hali sportowej CeSiR.

  CeSiR Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE