Więcej
  Strona głównaSportBieganieCzas zacząć biegowe IX Grand Prix Warki

  Czas zacząć biegowe IX Grand Prix Warki

  W tym roku sezon biegowy rozpoczynamy w Warce bardzo dynamicznie. Na początku kwietnia zapraszamy już na dwa biegi, które wliczają się do IX Grand Prix Warki – Biegowa Dolina Pilicy.

  Nowością jest udział piechurów i dla nich będzie prowadzona osobna klasyfikacja Grand Prix. Nowym punktem regulaminu GP jest także wymóg zliczenia co najmniej trzech z pięciu rozgrywanych w tym roku biegów. Do klasyfikacji końcowej zaliczone będą trzy biegi o najwyższej wartości punktowej zawodnika.

  W skład tegorocznego GP Warki wchodzą:

  • wiosenny Bieg Morsa,
  • Bieg Nocny,
  • XVIII Bieg Pułaskiego (nowość)
  • jesienny Bieg Morsa
  • Bieg Mikołajkowy.

  Kolejną nowością jest utworzenie z inicjatywy naszego Klubu „Tryptyku Biegowego”, czyli połączenia biegów na 10 km w Białobrzegach „Bieg Pilicy”, w Grójcu „Grójecka Dycha” i na koniec w Warce „Bieg Pułaskiego”. W tym sezonie biegacze kolekcjonują układankę z medali, a w przyszłym planujemy stworzenie na tej bazie Grand Prix Tryptyku.

  Serdecznie zapraszamy!

  Jacek Winiarczyk – KS Start Pułaski Warka 

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE