Więcej
  Strona głównaBlogiDziałamy dla Was i dzięki Wam – przekaż nam 1,5% podatku!

  Działamy dla Was i dzięki Wam – przekaż nam 1,5% podatku!

  Kwiecień to czas intensywnych rozliczeń podatkowych. Warto pamiętać o tym, by rozliczyć się w miejscu swojego zamieszkania i przekazać 1,5% podatku lokalnej organizacji.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A. jako Organizacja Pożytku Publicznego działa na obszarze gminy Warka od 20-tu lat. Od początku przyświeca mu idea, by aktywizować i wspierać lokalną społeczność, tak by nasz region był prężnie rozwijającym się ośrodkiem kulturalnym i społecznym, byśmy byli z dumni z miejsca naszego zamieszkania.

  – Zależy nam na tym, by w naszej Gminie się działo! Mam tutaj na myśli zarówno duże wydarzenia, jak chociażby Vivat Pułaski, Światowy Dzień Jabłka i Senioradę, które na stałe wpisały się już w kalendarz regionalnych wydarzeń, ale także te lokalne jak jarmarki, kiermasze, zbiórki, szkolenia, inicjatywy, konkursy grantowe. Między innymi dlatego tak gorąco zachęcamy do przekazywania nam 1,5% podatku. – mówi Andrzej Zaręba, Społeczny Prezes Stowarzyszenia W.A.R.K.A.

  Środki pozyskane z tzw. kampanii 1,5% pozwolą zaplanować dalsze działania na rzecz mieszkańców gminy Warka, na rzecz dobra wspólnego. Przekazując swój procent podatku, mieszkańcy mogą mieć wpływ na to, co się zadzieje w Gminie Warka w najbliższym czasie. Wskaż tzw. cel szczegółowy, a środki zasilą konkretne działania / inicjatywy:

  • Działaj Lokalnie – małe granty mobilizujące aktywne grupy do aktywności na rzecz zmiany swojego otoczenia (KRS 0000160318+ cel szczegółowy DZIAŁAJ LOKALNIE)
  • Seniorzy – działania aktywizujące grupy senioralne (KRS 0000160318+ cel szczegółowy SENIORZY)
  • Jabłkowa Warka – rozwijanie partnerstwa, które zaowocowało powołaniem Szlaku Jabłkowego (KRS 0000160318+ cel szczegółowy JABŁKOWA WARKA)
  • Vivat Pulaski – piknik historyczno-kulturalny, który przyjaznej rodzinnej formule przybliża sylwetkę Kazimierza Pulaskiego – bohatera dwóch narodów (KRS 0000160318+ cel szczegółowy VIVAT PUŁASKI)
  • Plaża nad Pilicą – organizacja imprez nad Pilicą (KRS 0000160318+ cel szczegółowy PLAŻA NAD PILICĄ)

  Mieszkańcu, jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnieniu swojego zeznania podatkowego, zrobimy to za Ciebie w zamian za 1,5% Twojego podatku. Zapraszamy do kontaktu biuro@stowarzyszeniewarka.pl 504 968 412

   Info. Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE