Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejWeź udział w Spływie na Byle Czym rzeką Pilicą!

  Weź udział w Spływie na Byle Czym rzeką Pilicą!

  Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” zaprasza do udziału w niekonwencjonalnym konkursie „Spływ na byle czym rzeką Pilicą”. Aby wziąć udział w wodnej paradzie należy zbudować pływający wehikuł – im śmieszniejszy, dziwniejszy – tym lepiej!

  Siódma edycja „Spływu na Byle Czym rzeką Pilicą” odbędzie się 29 lipca o godzinie 17:00 na wareckiej plaży przy ul. Nowy Zjazd. Warto już dziś wspólnie z przyjaciółmi lub rodziną rozpocząć przygotowania do udziału w tym niezwykle wesołym konkursie.

  Termin zgłoszeń: wtorek, 25 lipca do godz. 12:00.

  Poprzednie edycje pokazały, że pomysłowość mieszkańców Warki i najbliższych okolic nie ma granic. Był pływający wóz strażacki, parowóz, wielki tort z wisienką, różowy autobus, okręt ORP Pułaski, rzymski rydwan ciągnięty przez prawie prawdziwe rumaki, tropikalna wyspa z szalonymi tańcami, formuła 1, ciągnik rolniczy, sołtys płynęła naGO, ubrana panna młoda płynęła karetą, dwaj Mikołaje w saniach, kicie z bagien na rowerze wodnym, był także pływający „Dworek na Długiej”, którym popłynęli organizatorzy zabawy.

  Szalonych pomysłów na pewno nie zabraknie i tym razem. Warto zastanowić się i już dziś zacząć kompletować niezbędne materiały, które potem przydadzą się do wybudowania pływającego „byle czego”. Wykaż się kreatywnością, zbuduj jedyną i niepowtarzalną maszynę dzięki której oprócz własnej satysfakcji zyskasz podziw innych, a także atrakcyjne nagrody!

  Pula nagród finansowych dla zdobywców miejsc I – III wynosi 2250 zł (1000 / 750 / 500). Dla zdobywcy „nagrody publiczności” przewidziana jest nagroda w wysokości 750 zł. Dodatkowo Stowarzyszenie W.A.R.K.A. ufunduje nagrodę w wysokości 1000 zł dla zwycięskiego KGW za EKO BYLE CO.

  Nie można tego przegapić. Konkurs będzie częścią muzycznego święta jakim będzie XI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej „SpłyWarka”.

  Wydarzenia „SpłyWarka” i „Spływ na byle czym rzeką Pilicą” 2023 są częścią projektu „Powiat Grójecki – Stolica Kultury Mazowsza”.

  Regulamin i karta zgłoszeniowa znajdują się poniżej:

  REGULAMIN-7-splyw-na-byle-czym-Warka-2023-wer.-230424

  KARTA-ZGLOSZENIOWA-7-splyw-na-byle-czym-Warka-2023

  KLIKNIJ TU i zobacz zdjęcia z poprzednich edycji konkursu.

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE