Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRELVIS wystąpi w Warce 2 lipca!

  ELVIS wystąpi w Warce 2 lipca!

  2 lipca podczas pikniku historyczno-kulturalnego VIVAT PUŁASKI na scenie głównej wystąpi ELVIS PRESLEY a w zasadzie jego jeden z najlepszych polskich impersonatorów – Marcin Życzyński.

  Jest on organizatorem wielu festiwali i koncertów ku czci króla. Jako jedyny polski impersonator miał zaszczyt wystąpić na scenie wspólnie z oryginalnym zespołem Elvisa Presleya – TCB BAND ze Stanów Zjednoczonych oraz chórem THE IMPERIALS w projekcie: „The gospel side of Elvis”. Uczestnik znanych programów telewizyjnych m.in. „Jaka to melodia” i „Mam Talent”. Podczas występu w Warce zabierze publiczność w niezwykłą podróż do Las Vegas z początku lat 70.tych, złotego okresu twórczości króla rock’n’rolla.

  Elvis Presley – człowiek legenda, artysta niepowtarzalny w swoim stylu, król rock’n’rolla… Urodził się w biednej rodzinie, w małej miejscowości Tupelo, na południu Ameryki. Któż mógłby wtedy przypuszczać, że ten mały chłopiec dokona epokowego przełomu w dziejach muzyki…

  Scena główna VIVAT PUŁASKI – godz. 16:30! ZAPRASZAMY!

  Pełny program wydarzenia – kliknij tutaj.

  Organizatorami wydarzenia są: Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, Stowarzyszenie W.A.R.K.A. oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego (Budżet Obywatelski Mazowsza).

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE