Więcej
  Strona głównaWiadomościPetycja ws. modernizacji linii kolejowej Radom - Warszawa

  Petycja ws. modernizacji linii kolejowej Radom – Warszawa

  Osoby korzystające z usług Kolei Mazowieckich, które podróżują na trasie Radom – Warszawa mają już dość standardów towarzyszących im podczas codziennej podróży pociągiem. Pasażerowie nie zgadzają się na ciągłe utrudnienia w kursowaniu pociągów oraz na niebotycznie długi czas przejazdu.

  Postulaty te spowodowały, że mieszkańcy Radomia zainicjowali akcję „Warszawo, kolej na Radom!”. Celem tej inicjatywy jest wymuszenie na władzach gwarancji w kwestii przeprowadzenia modernizacji linii kolejowej na trasie Radom – Warszawa. Twórcy akcji mają już dość ciągłego przekładnia rozpoczęcia modernizacji odcinka kolejowego z Radomia do stolicy.

  W związku z tym inicjatorzy akcji „Warszawo, kolej na Radom!” zorganizowali internetową petycję, w której zbierają głosy poparcia wobec idei przyspieszenia procedur zmierzających ku modernizacji linii kolejowej Radom – Warszawa. Pomysłodawcy petycji chcą przedłożyć podpisy zarządowi spółki PLK oraz premierowi Donaldowi Tuskowi. Oczekują oni klarownej deklaracji, że do końca maja 2014 roku zostaną zakończone wszelkie procedury w przygotowywaniu projektu modernizacji odcinka kolejowego Radom – Warszawa, oraz że do tego czasu zostanie ogłoszony ostateczny przetarg.

   

  Więcej informacji o akcji „Warszawo, kolej na Radom”, oraz możliwość podpisania się pod petycją znajdują się na stronie internetowej:

  http://radom.gazeta.pl/radom/0,35225.html

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE