Więcej
  Strona głównaInstytucjeFestyn Rodzinny na pokładzie ,,Bajkowego Statku’’

  Festyn Rodzinny na pokładzie ,,Bajkowego Statku’’

  Festyn Rodzinny na stałe zapisał się wśród imprez organizowanych w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Warce. 27 maja 2023 r. dzieci, personel, rodziny naszych podopiecznych oraz zaproszeni goście uczestniczyli w uroczystości pod hasłem: „Z Pyzą po europejskich dróżkach”. Głównym założeniem imprezy było miłe, aktywne i pomysłowe spędzenie wolnego czasu całej społeczności przedszkolnej.

  Najważniejszym punktem spotkania były występy artystyczne dzieci, w których każda z grup zaprezentowała program artystyczny – taniec narodowy wybranego kraju Europy.

  Po części oficjalnej na gości czekało mnóstwo atrakcji: malowanie twarzy, modelowanie z balonów,  dmuchańce oraz coś pysznego: ciasta (upieczone przez rodziców)  pajda chleba ze smalcem i ogórkiem, lody, ziemniaczane sprężynki, popcorn i wata cukrowa. Wszyscy  świetnie  się bawili  i  korzystali z przygotowanych atrakcji. Dziękujemy rodzicom, sponsorom, którzy zaangażowali się w pomoc w przygotowaniu Festynu Rodzinnego.

  Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE