Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRPoczątek wakacji na sportowo

  Początek wakacji na sportowo

  18 czerwca 2023 na stadionie Miejskim w Warce został rozegrany turniej Piłki Nożnej o puchar „Początek wakacji na sportowo”.

  W turnieju wystąpiło 8 drużyn, które na dwóch boiskach rozgrywały mecze w systemie „każdy z każdym” – KS WARKA I, KS WARKA II, FC Lesznowola, Energia Kozienice, Kraska Jasieniec, LZS Magnuszew, GKS Chynów, FC Mundialito.

  Po zaciętej rywalizacji wygrała drużyna GKS Chynów, KS Warka I zajęła drugie miejsce, a trzecie miejsce zajęła drużyna z Kozienic. Podziękowania kierujemy do wszystkich drużyn za zaciętą rywalizację i uczestnictwo w wydarzeniu.

  Na zakończenie turnieju każdy zawodnik otrzymał medal a drużyny puchary i nagrody.

  Medale i puchary wręczali Dyrektor CeSiR Warka Paweł Maciejewski, Prezes KS Warka Stanisław Sowiński oraz Radny Rady Miejskiej w Warce Jacek Gawroński.

  Organizatorami Turnieju byli: Klub Sportowy Warka , CeSiR Warka. Turniej  współfinansowany był przez Samorząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

  Patronat nad turniejem objął Burmistrz Warki Dariusz Gizka.

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE