Więcej
  Strona głównaInstytucjeIwona Stefaniak dalej pokieruje Muzeum

  Iwona Stefaniak dalej pokieruje Muzeum

  Iwona Stefaniak pokieruje wareckim Muzeum kolejne 5 lat. W środę 5 lipca Zarząd Powiatu Grójeckiego na czele ze Starostą Grójeckim Krzysztofem Ambroziakim, na podstawie Uchwały Nr 66/2023 Zarządu Powiatu Grójeckiego z dnia 5 lipca 2023 r. ponownie powołał Panią Iwonę Stefaniak na Dyrektora Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce od dnia 1 października 2023 r. do 30 września 2028 r. Zarząd podjął decyzję po uprzednim otrzymaniu pozytywnej opinii na temat pracy obecnej dyrektorki od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotra Glińskiego, Rady Muzeum działającej przy Muzeum im. K. Pułaskiego oraz Stowarzyszenia Muzealników Polskich Oddział Mazowiecki. Iwona Stefaniak jest historykiem sztuki i muzealnikiem, wareckim muzeum zarządza od grudnia 2004 roku.

  Na zakończenie posiedzenia Zarządu gratulacje i życzenia dla Iwony Stefaniak przekazali Starosta Krzysztof Ambroziak, Wicestarosta Jolanta Sitarek, Członek Zarządu Marzena Łucja Kołacz-Rosołowska oraz Przewodniczący Rady Powiatu Janusz Karbowiak.

  „Dziękuję za zaufanie po raz kolejny i wspierania działalności Muzeum. To dla mnie wielki zaszczyt móc kierować tak zacną instytucją jaką jest Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce” – powiedziała Iwona Stefaniak po odebraniu powołania.

  Inf. Muzeum

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE