Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejByło jak na "Dzikim Zachodzie" - Westernowa Niedziela w Warce!

  Było jak na „Dzikim Zachodzie” – Westernowa Niedziela w Warce!

  W niedzielę 13 sierpnia na plaży Wareckie Malibu odbyła się wspólna zabawa dla najmłodszych czyli Westernowa Niedziela. Wydarzenie było częścią weekendu country i pierwszej edycji „WARKANTRY – Warka Country Festival”.

  W godzinach 13:00–16:00 dzieci mogły wziąć udział w specjalnie przygotowanej przez animatorów z ABC DZIECKA grze westernowej. Gra polegała na zdobyciu 8 naklejek, każdą z nich można było otrzymać za prawidłowe wykonanie zadania. Wśród zadań znalazły się: ujeżdżanie byka (byk rodeo), rzucanie lassem, strzelanie z łuku do celu, rzuty do puszek, taniec country, tworzenie pióropusza i gwiazdy szeryfa oraz zadanie dla prawdziwego Kowboja czyli zakładanie kapelusza bez użycia rąk.

  Po zdobyciu wszystkich naklejek na posterunku szeryfa czekały nagrody: pluszak i coś słodkiego. Mimo doskwierającego upału gra cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięło w niej udział niemalże 200 dzieci. Nie brakowało też śmiałków którzy szaleli na dmuchańcach.

  Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę.

  Organizatorami zabawy byli: Samorząd Warki, Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”, No1 Eventy oraz Animatorzy ABC DZIECKA.

  Foto – Rafał Donica – Blade Photo

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE