Więcej
  Strona głównaBlogiNiespodzianka w Grójcu. KS Warka przegrał z Mazowszem

  Niespodzianka w Grójcu. KS Warka przegrał z Mazowszem

  W sobotę, 9 września w Grójcu został rozegrany derbowy pojedynek. W ligowym szlagierze miejscowe Mazowsze pokonało niespodziewanie KS Warka 2:0.

  Jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami. W sobotę powody do zadowolenia mieli jednak tylko podopieczni Jerzego Engela jr. Mazowsze zadało dwa ciosy.  Najpierw na listę strzelców w 20 minucie wpisał się Daniel Złoch. W 42 minucie na 2:0 wynik podwyższył Kacper Ostrowski. KS Warka nie odpowiedział żadnym trafieniem.

  Dla ekipy z Warki przegrana w Grójcu miała spore konsekwencje. Zespół był do tej pory liderem radomskiej okręgówki, ale po meczu w Grójcu spadł już na czwartą pozycję. KS Warka ma na swoim koncie 12 punktów. Przed drużyną kilka bardzo ważnych pojedynków. Już w najbliższy weekend konfrontacja z nieobliczalnym Orłem Wierzbica.

  Po sobotnich derbach powiatu specjalnie dla nas wypowiedzi udzielił napastnik Mazowsza Grójec, Mikołaj Nojek. – Cieszy zwycięstwo oraz gra na zero z tyłu. Z przebiegu meczu Warka prowadziła grę, ale przy naszej mądrej obronie nie daliśmy im rozwinąć skrzydeł. Ich ataki kończyły się na 30 metrze. Liczę, że w następnych pojedynkach z rywalami „teoretycznie” lepszymi możemy o coś powalczyć – przyznał Nojek.

  Mazowsze Grójec – KS Warka 2:0 (2:0)

   

  Bramki: Złoch, Ostrowski

  Mazowsze: Filewski, Grygiel, Wierzbicki, Gałka, Derewicz, Skowroński, Złoch, Snopov, Konopka, Ostrowski, Nojek oraz Dulemba, Sosnowski, Dusza.

  KS Warka: Mazek, Potrzebowski, Grot, Dembek, Kulpa, Ulitin, Rawski, Jasnoch, Grodzki, Prasek, Madej oraz Pacholski, Jankowski, Skowroński, Berliński, Pomian.

  MARCIN KAŹMIERSKI

  Zdjęcie: https://www.facebook.com/photo/?fbid=799731085281956&set=pcb.799732731948458

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE