Więcej
  Strona głównaInstytucjeKonkurs na ulubione ciasto Polaków – szarlotkę!

  Konkurs na ulubione ciasto Polaków – szarlotkę!

  Największe wydarzenie regionu – Światowy Dzień Jabłka w Warce – to doskonała okazja do zaprezentowania jabłkowych specjałów. Zachęcamy do udziału w wyjątkowo smacznym konkursie na najlepszą szarlotkę!

  Chęć udziału w konkursie wystarczy zgłosić mailowo bądź telefonicznie do 22 września do godz. 12:00. Kolejnym krokiem jest przyniesienie szarlotki w dniu wydarzenia na warecki rynek! Warto zaznaczyć, że swoją szarlotkę może zgłosić za równo grupa, organizacja, firma, szkoła czy osoba indywidualna.

  Oceny dokona specjalnie powołana Komisja Konkursowa. Po uroczystym wręczeniu nagród nastąpi… wielkie smakowanie przez uczestników imprezy!

  Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.stowarzyszeniewarka.pl

  Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie W.A.R.K.A. oraz Stowarzyszenie Sady Grójeckie. Fundatorem nagród w konkursie jest Burmistrz Warki.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE