Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRFinał sportowych wakacji

  Finał sportowych wakacji

  31 sierpnia na Stadionie Lekkoatletycznym na sportowo zakończyliśmy wakacje. Dzieci wzięły udział w mini rywalizacji sportowej. Atrakcji nie brakowało!

  Na początek naszego spotkania podsumowującego cykl wakacyjnych zajęć odbyła się solidna rozgrzewka. Następnie każdy uczestnik wziął udział w mini rywalizacji sportowej, polegającej na odwiedzeniu 5 stanowisk sportowych i wykonaniu ćwiczeń w różnych dyscyplinach sportowych. Poprawne zaliczenie zadań przybliżało zawodników do zwycięstwa i zdobycia nagrody w rywalizacji. Na stanowisku lekkoatletycznym, instruktor Jacek testował szybkość i zwinność naszych zawodników,  na stanowisku piłkarskim instruktor Kamil sprawdzał celność strzałów do bramki. Instruktor Robert przygotował slalom koszykarski i rzuty do kosza, a instruktorka Kinga ćwiczenia siatkarskie i mini gry na siatce. Ostatnim zadaniem była zabawa na gigantycznych dmuchańcach. Wszyscy zawodnicy z powodzeniem wykonali wymagające zadania.

  Na zakończenie rywalizacji Dyrektor CeSiR Paweł Maciejewski wraz z Radnymi Grzegorzem Szydło i Jackiem Gawrońskim i instruktorami CeSiR nagrodzili młodych sportowców. Gratulujemy wyników i sportowego zaangażowania wszystkim dzieciom!

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE