Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejJesień z poezją w Dworku na Długiej

  Jesień z poezją w Dworku na Długiej

  Po wakacyjnej przerwie wracamy z cyklem kulturalnych wydarzeń w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej”. Już w październiku pragniemy zaprosić Państwa na niesamowity wieczór… Dobry Wieczór.

  W piątek 13 października o godz. 18:00, już po raz 31 spotkają się w ramach „Dobrego Wieczoru” w dworkowej piwnicy lokalni miłośnicy poezji. Jesienna aura sprzyja artystycznej twórczości, dlatego spodziewamy się usłyszeć wiele nowych i zaskakujących wierszy. Serdecznie zapraszamy stałych bywalców poetyckich spotkań, jak i nowe osoby. Nawet jeśli nie tworzysz swojej poezji, możesz przyjść i posłuchać jak robią to inni. Być może zainspirujesz się do rozpoczęcia własnej twórczości, a może masz chęć przyjść i przeczytać jakiś swój ulubiony poetycki „klasyk”? ZAPRASZAMY!

  Po „Dobrym Wieczorze” o godz. 19:30 odbędzie się koncert piosenki poetyckiej w ramach „dWorku z Piosenką”. Usłyszymy zespół „Przedwieczór” – zdobywcę 1 miejsca w XI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Turystycznej „SpłyWarka”.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE