Więcej

  Młodzież w działaniu

  Projekt realizowany przez warecką młodzież w ramach programu „Młodzież w działaniu” ma na celu aktywizację młodych osób poprzez rozwijanie i „wydobywanie na światło dzienne” ich uzdolnień.

  Masz jakiś talent? Rysujesz, piszesz, malujesz, śpiewasz, tańczysz, żonglujesz, robisz origami, nagrywasz filmy lub robisz jeszcze inne rzeczy, którymi chciałbyś się pochwalić –włącz się w nasze działania… Podziel się z nami swoim talentem. Prześlij go na adres mailowy: wareckietalentywarka@wp.pl., a my pomożemy Ci go wypromować.

  „Talenty” będą publikowane na specjalnie utworzonej stronie internetowej – w trakcie budowy 😉

   

  Razem z pracą (w formie zdjęcia, video lub mp3) prosimy o przesyłanie danych kontaktowych autora:

  1. Imię.
  2. Nazwisko.
  3. E-mail.
  4. Telefon komórkowy.
  5. Adres zamieszkania.
  6. Krótki opis twojego talentu.

   

  Chcesz pomóc nam w działaniach? Zapraszamy do współpracy.

  Kolejnym etapem projektu będą warsztaty tematyczne zorganizowane dla zgłoszonych „talenciaków”. Zapraszamy również do polubienia i obserwowania aktualności na naszym fanpage’u https://www.facebook.com/WareckieTalenty

  Kontakt z koordynatorem – Karolina Nowak – karolina_nowak97@wp.pl

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE