Więcej
  Strona głównaOrganizacjeZrób komuś potrzebującemu "szlachetną paczkę"

  Zrób komuś potrzebującemu „szlachetną paczkę”

  SZLACHETNA PACZKA to projekt, który w przemyślany sposób łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców. Wolontariusze, czyli Super W szukają rodzin w potrzebie, następnie spotykają się z nimi, diagnozują ich sytuację, poznają konkretne potrzeby i podejmują decyzję o włączeniu do projektu.
  Darczyńcy przygotowują konkretną pomoc dla konkretnej rodziny, dają  swoją energię dobroci, dzięki której system SZLACHETNEJ PACZKI może skutecznie działać. Rodziny w potrzebie oprócz konkretnej pomocy otrzymują nadzieję na lepsze jutro i impuls do zmiany.

  W 2013 roku Paczka jest organizowana w 508 lokalizacjach w całej Polsce. Zobacz co najbardziej potrzebne jest rodzinom z okolic Grójca i włącz się w pomaganie innym…

  https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/action,step3,ids,2,sname,mazowieckie,idw,380.html#position

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE