14 C
Warka
poniedziałek, 5 czerwca, 2023
Więcej
  Strona głównaOrganizacjeZrób komuś potrzebującemu "szlachetną paczkę"

  Zrób komuś potrzebującemu „szlachetną paczkę”

  SZLACHETNA PACZKA to projekt, który w przemyślany sposób łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców. Wolontariusze, czyli Super W szukają rodzin w potrzebie, następnie spotykają się z nimi, diagnozują ich sytuację, poznają konkretne potrzeby i podejmują decyzję o włączeniu do projektu.
  Darczyńcy przygotowują konkretną pomoc dla konkretnej rodziny, dają  swoją energię dobroci, dzięki której system SZLACHETNEJ PACZKI może skutecznie działać. Rodziny w potrzebie oprócz konkretnej pomocy otrzymują nadzieję na lepsze jutro i impuls do zmiany.

  W 2013 roku Paczka jest organizowana w 508 lokalizacjach w całej Polsce. Zobacz co najbardziej potrzebne jest rodzinom z okolic Grójca i włącz się w pomaganie innym…

  https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/action,step3,ids,2,sname,mazowieckie,idw,380.html#position

   

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE