Więcej
  Strona głównaWiadomościGimnazjaliści zatańczą dla potrzebującej koleżanki

  Gimnazjaliści zatańczą dla potrzebującej koleżanki

  Rzekomo ludność przeżywa kryzys solidarności i niesienia wzajemnej pomocy. Na szczęście ten medialny dogmat kwestionują uczniowie Publicznego Gimnazjum nr  1 imienia Stanisława Marciniaka w Warce. I to w jakże imponujący i efektywny sposób. Gimnazjaliści poruszeni przykrym losem swojej koleżanki – Kasi, uczennicy trzeciej klasy wareckiego gimnazjum, organizują dla niej akcję charytatywną, która ma sprawić, że życie dziewczyny zacznie być postrzegane w pozytywnych barwach.

  szkola

  Dziewczyna niedawno przeszła niezwykle skomplikowaną operację neurologiczną. Pomimo szczęśliwego finału zabiegu, na chwilę obecną nie może być mowy o pełnym powrocie Kasi do zdrowia.  Aby uczennica gimnazjum mogła w pełni cieszyć się zdrowiem potrzebna jest rehabilitacja, która niestety jest bardzo kosztowna.
  Aby pomóc swojej koleżance uczniowie wareckiego gimnazjum we współpracy z dyrekcją szkoły i nauczycielem Katarzyną Szeląg-Luśniewską organizują akcję charytatywną, w której będą zbierali pieniądze na rehabilitację swojej koleżanki.
  Akcja została zatytułowana Tańczymy dla Kasi. Pod tymże tytułem kryje się unikatowy pokaz zumby, czyli nowoczesnego tańca łączącego w sobie elementy gimnastyki oraz pierwiastek tańców latynoamerykańskich.

  100_8294

  Zbiórka pieniędzy dla nastoletniej mieszkanki Warki odbędzie się w piątek 13 grudnia od 18.00 do 20.00 – w tych godzinach sala gimnastyczna Publicznego Gimnazjum zamieni się w niezwykłą przestrzeń kolorów i energii płynących z zumby, a ukoronowana ona będzie chęcią pomocy potrzebującej osobie.

   

  Zapraszamy do wspólnej zabawy w rytmie bezinteresownej pomocy oraz zumby!

  informacja: Katarzyna Szeląg-Luśniewska

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE