Więcej
  Strona głównaWiadomościGimnazjaliści zatańczą dla potrzebującej koleżanki

  Gimnazjaliści zatańczą dla potrzebującej koleżanki

  Rzekomo ludność przeżywa kryzys solidarności i niesienia wzajemnej pomocy. Na szczęście ten medialny dogmat kwestionują uczniowie Publicznego Gimnazjum nr  1 imienia Stanisława Marciniaka w Warce. I to w jakże imponujący i efektywny sposób. Gimnazjaliści poruszeni przykrym losem swojej koleżanki – Kasi, uczennicy trzeciej klasy wareckiego gimnazjum, organizują dla niej akcję charytatywną, która ma sprawić, że życie dziewczyny zacznie być postrzegane w pozytywnych barwach.

  szkola

  Dziewczyna niedawno przeszła niezwykle skomplikowaną operację neurologiczną. Pomimo szczęśliwego finału zabiegu, na chwilę obecną nie może być mowy o pełnym powrocie Kasi do zdrowia.  Aby uczennica gimnazjum mogła w pełni cieszyć się zdrowiem potrzebna jest rehabilitacja, która niestety jest bardzo kosztowna.
  Aby pomóc swojej koleżance uczniowie wareckiego gimnazjum we współpracy z dyrekcją szkoły i nauczycielem Katarzyną Szeląg-Luśniewską organizują akcję charytatywną, w której będą zbierali pieniądze na rehabilitację swojej koleżanki.
  Akcja została zatytułowana Tańczymy dla Kasi. Pod tymże tytułem kryje się unikatowy pokaz zumby, czyli nowoczesnego tańca łączącego w sobie elementy gimnastyki oraz pierwiastek tańców latynoamerykańskich.

  100_8294

  Zbiórka pieniędzy dla nastoletniej mieszkanki Warki odbędzie się w piątek 13 grudnia od 18.00 do 20.00 – w tych godzinach sala gimnastyczna Publicznego Gimnazjum zamieni się w niezwykłą przestrzeń kolorów i energii płynących z zumby, a ukoronowana ona będzie chęcią pomocy potrzebującej osobie.

   

  Zapraszamy do wspólnej zabawy w rytmie bezinteresownej pomocy oraz zumby!

  informacja: Katarzyna Szeląg-Luśniewska

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE