Więcej
  Strona głównaBlogiOtwarcie Bazy Rodzin Szlachetnej Paczki!

  Otwarcie Bazy Rodzin Szlachetnej Paczki!

  18 listopada miało miejsce otwarcie bazy rodzin Szlachetnej Paczki. Jest to bardzo ważny moment dla wszystkich wolontariuszy, którzy odwiedzali potrzebujących z Warki i okolic. Za SuperW intensywny czas – odwiedzanie rodzin, tworzenie opisów. Teraz czekamy na osoby, które chcą i mogą zrobić Paczkę!

  Wchodząc na stronę: https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/

  nadal można wybrać rodzinę lub osobę samotną, której losy zostaną odmienione dzięki udzielonej pomocy. Paczkę można stworzyć z rodziną, z przyjaciółmi, ze znajomymi z pracy. Ważne jest to, że Szlachetna Paczka szerzy mądrą pomoc – osoby w potrzebie dostają to, czego potrzebują do zmian, jest to impuls do tego, żeby samemu polepszyć swój los. Zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby się stać takim motorem napędowym do wprowadzenia zmian, do tego, żeby zajrzeli na stronę i po zapoznaniu się z opisem wybrali kogoś, kto otrzyma wsparcie materialne, ale także duchowe. Dzięki Paczce ludzie samotni znów czują się potrzebni, wiedzą, że są dla kogoś ważni.

  Nie zwlekaj więc, bo czasu zostało niewiele.

  W tym roku finał, nazywany Weekendem Cudów, będzie miał miejsce w dniach 16 – 17 grudnia. Wspólnie możemy sprawić, że to będzie piękny i radosny czas, pełen uśmiechu i wzruszeń.

  Jeśli nie możesz zostać darczyńcą, ale chcesz nam pomóc, to odezwij się do nas (Facebook Szlachetna Paczka Warka) i wspólnie pomyślmy, jak możesz się włączyć w nasze działania (możesz pomóc z transportem, ugotować dla nas i dla darczyńców przekąski).

  Razem z nami zmieniaj świat na dobre!

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE