Więcej
  Strona głównaInstytucjeMikołajki w "Bajkowym Statku"

  Mikołajki w „Bajkowym Statku”

  Wizyta Świętego Mikołaja, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Zgodnie z tradycją – jako dzień wspomnienia Świętego Mikołaja Biskupa Miry – społeczność Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Warce uroczyście obchodziła mikołajkowe święto.

  Ten dzień był wyjątkowy i magiczny. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Niezwykle utalentowana Kadra Pedagogiczna naszego Przedszkola przygotowała dla dzieci prezent – niespodziankę. Grupa teatralna, złożona z nauczycieli, zaprezentowała mikołajkowy spektakl. Występ został przyjęty z ogromnym entuzjazmem przez małych widzów. Nie zabrakło oczywiście Św. Mikołaja, który został gorąco przywitany i zaproszony przez dzieci do sal. Przedszkolaki śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, tańczyły przed miłym Gościem. Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Na twarzach naszych milusińskich malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.

  Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

  Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE