Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRZwycięstwo drużyny KS WARKA w Memoriale Władysława Kramczyka

  Zwycięstwo drużyny KS WARKA w Memoriale Władysława Kramczyka

  W sobotę, 2 grudnia w Grójcu rozgrywany był XII Memoriał Władysława Kramczyka. Rywalizowały drużyny z rocznika 2013. Dziesięć zespołów podzielono na dwie grupy. Po wielkich emocjach, w finałowym pojedynku KS Warka pokonał Radomiaka Radom. Uczestnikom osobiście gratulował były selekcjoner reprezentacji Polski, Jerzy Engel. Pod względem sportowym na brak emocji nikt nie mógł narzekać. Od początku rywalizacji wyróżniały się cztery zespoły – Radomiak, KS Warka, Energia Kozienice i GKS Chynów. Nasza drużyna zagrała w finale, gdzie po niesamowitych emocjach zwyciężyła 3-2.

  Warto podkreślić, że nagrodę Fair Play ufundował Dyrektor CeSiR Warka Paweł Maciejewski – która trafiła do klubu Mazowsze Grójec.

  Warecki skład: Aleksander Szydło, Ignacy Maciejewski, Aleksander Bielas, Eryk Michalczak, Ksawery Wójcik, Dawid Zbrzezny, Michał Marchel, Filip Janusik, Dominik Donica, Piotr Kozłowski.

  Najlepszym zawodnikiem Memoriału został wybrany zawodnik KS WARKA: Aleksander Szydło.

  Ogromne gratulacje dla młodych chłopców i trenerów – Pawła Bylaka i Tomasza Matyska.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE