Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRMuzyczny Dzień Kobiet w Warce z zespołem Zakopower – 8 marca

  Muzyczny Dzień Kobiet w Warce z zespołem Zakopower – 8 marca

  „Dzień kobiet” to piękne święto – panie obdarowane kwiatami, niosące na ustach szeroki uśmiech są niczym żywy zwiastun nadchodzącej wiosny. Panowie w ten dzień niezwykle szarmanccy robią wszystko, aby uczynić ten dzień jak najbardziej wyjątkowym.

  Przed pandemią w Warce gościliśmy wspaniałych artystów, którzy śpiewali dla pań – „Golec uOrkiestra”, „De Mono”, Bogusław Morka czy Michał Bajor. W ubiegłym roku po trudnym okresie lockdownu Muzyczny Dzień Kobiet wrócił do kalendarza imprez z wystąpieniem zespołu „Poparzeni Kawą Trzy”.

  Tego roku Samorząd Warki wspólnie z Centrum Sportu i Rekreacji, Gminną Instytucją Kultury „Dworek na Długiej” i obchodzącym w tym roku jubileusz 25-lecia Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Warce zapraszają na koncert zespołu „Zakopower”. Podczas występu usłyszymy m.in. takie hity jak: „Boso”, „Chwila”, „Kiebyś Ty”. Zespół aktualnie promuje swoją najnowszą płytę „Widzialne | Niewidzialne” na której gościnnie zaśpiewali Nosowska, Igor Herbut, Ralph Kaminski, Bela Komoszyńska.

  Koncert odbędzie się 8 marca 2024 r. (piątek) w dwóch turach o godz. 17:00 oraz o 20:30 w hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji. Wstęp tylko z zaproszeniem, które można odebrać bezpłatnie w Urzędzie Miejskim w Warce od wtorku 27 lutego od godz. 9:00. UWAGA – Ilość miejsc ograniczona.

  Na „Muzyczny Dzień Kobiet” zapraszają:

  Samorząd Warki, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Centrum Sportu i Rekreacji oraz Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”.

  Partnerem przedsięwzięcia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

  Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Burmistrz Warki.

   

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE