Więcej
  Strona głównaInstytucjeRodzinny Piknik z „Jedynką”

  Rodzinny Piknik z „Jedynką”

  16 czerwca 2024 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Piotra Wysockiego w Warce odbył się Rodzinny Piknik z Jedynką. Wydarzenie zgromadziło liczne rodziny, uczniów oraz pracowników szkoły, tworząc atmosferę pełną radości, zabawy i integracji społeczności szkolnej.

  Wszystkich zgromadzonych przywitała i zaprosiła do wspólnej zabawy Dyrektor – Bożena Sobieraj.

  Swoją obecnością zaszczycili nas: Burmistrz Warki – Tomasz Rawski, Radny Rady Powiatu Grójeckiego i jednocześnie członek Zarządu Powiatu – Andrzej Zaręba, Przewodniczący Rady Miejskiej – Daniel Bugała oraz pozostali zaproszeni goście.

  Rodzinny Piknik nie odbyłby się bez wielkiego zaangażowania Rady Rodziców działającej przy szkole, w skład której wchodzą: Karolina Woźniak-Zygmunt, Kinga Matysek, Ewa Kamaszewska, Iwona Bekasiewicz, Justyna Makara, Izabela Lipka-Trafisz, Aleksandra Strzeżek oraz Edyta Kaczmarek. Za stronę techniczną odpowiedzialny był konserwator – Marcin Krawczyk, bez którego nic by nie działało. Ogromną pracę włożyli również pozostali chętni Rodzice, którzy pracowali przed i po pikniku.

  Podczas uroczystości uczestnicy mogli podziwiać występy uczniów klas 0-7, którzy zaprezentowali swoje talenty w różnorodnych pokazach artystycznych. Były to zarówno występy taneczne, jak i wokalne, które spotkały się z entuzjastycznym odbiorem publiczności. Konferansjerami byli: Anna Przybylska, Izabela Łuczak oraz Zbigniew Stępień.

  Rodzice uczniów zadbali o to, aby nikt nie wyszedł z pikniku głodny ani znudzony. Przygotowali liczne stoiska, na których można było skosztować smakołyków, a także zrobić tatuaż lub wziąć udział w innych atrakcjach. Dużą popularnością cieszyły się dmuchańce, jazda na wysięgniku wozu strażackiego, strefa gier i zabaw oraz strefa chilloutu, gdzie można było odpocząć i zrelaksować się w przyjaznej atmosferze.

  Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych uczestników. Dzięki współpracy ze szkolnym Kołem Wolontariatu, dzieci mogły skorzystać z malowania buziek, co sprawiło im ogromną frajdę i dodało koloru całemu wydarzeniu.

  Jednym z ważniejszych punktów programu była licytacja piłki z autografami Łukasza Piszczka, Łukasza Fabiańskiego oraz dziennikarza Canal Plus Marcina Rosłonia, która wzbudziła wiele emocji. Dzięki hojności licytujących udało się zebrać znaczną sumę, która zostanie przeznaczona na cele związane z rozwojem szkoły i wsparciem uczniów. Równie dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, w której można było wygrać dywany, zestawy klocków lego i wiele innych.

  Piękna, słoneczna pogoda dodatkowo sprzyjała zabawie i sprawiła, że czas spędzony na pikniku był jeszcze przyjemniejszy. Organizatorzy zadbali o każdy detal, co sprawiło, że tegoroczny Rodzinny Piknik z Jedynką pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników.

  To wydarzenie to nie tylko okazja do wspólnej zabawy, ale także wspaniała inicjatywa integrująca całą społeczność szkolną. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do jego organizacji i sukcesu – uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz sponsorom.

  Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję tego wyjątkowego wydarzenia, które stało się już tradycją w kalendarzu szkolnym Szkoły Podstawowej nr 1 im. Piotra Wysockiego w Warce.

  SP 1 Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE