Kolejny konkurs grantowy „Działaj Lokalnie” rozpoczęty!

Kolejny konkurs grantowy „Działaj Lokalnie” rozpoczęty!

Stowarzyszenie W.A.R.K.A. zaprasza aktywne sołectwa, grupy mieszkańców oraz organizacje pozarządowe do udziału w Programie „Działaj Lokalnie”.  Można zdobyć dotację do 6 tys. złotych na inicjatywę, która aktywizuje mieszkańców do wspólnego działania.

Poprzez realizację Programu „Działaj Lokalnie” wspieramy zwykłych ludzi, którzy chcą wspólnie działać na rzecz swojej miejscowości.

NABÓR: do 15 kwietnia 2019r. poprzez Generator wniosków dostępny na stronie www.stowarzyszeniewarka.pl
KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ: sołectwa, grupy mieszkańców, organizacje pozarządowe, społecznicy
NA JAKIE INICJATYWY: Tylko projekty, które są szeregiem działań prowadzących do aktywizacji danej społeczności na rzecz dobra wspólnego. Mogą to być: warsztaty rękodzielnicze, zajęcia sportowe, wiejskie pikniki, wspólne spędzenie czasu, budowa altany czy placu zabaw dla dzieci – wszelkie działania, w których mieszkańcy biorą sprawy w swoje ręce i aktywizują się. Nie będzie możliwe uzyskanie dofinansowania na jednorazową/jednodniową akcję.
REALIZACJA: Projekty trwające od 3 do 6 miesięcy będzie można realizować nie wcześniej niż od 15 maja i nie później niż do 31 grudnia 2019r.
DOTACJA: Maksymalnie do 6.000 zł.

Jeśli chcesz zadziałać lokalnie w swojej miejscowości to serdecznie zapraszamy na konsultacje pomysłu na projekt.

Kontakt: Agata Sotek 504 968 412, asotek@stowarzyszeniewarka.pl

Program „Działaj Lokalnie” realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie W.A.R.K.A. ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz lokalnych Partnerów – samorządowych (Gmina Warka, Starostwo Powiatowe w Grójcu, Gminna Instytucja Kultury Dworek na Długiej), biznesowych (DELTIMA, TRANS-MED Dariusz Witkowski) oraz osób, które przekazują stowarzyszeniu W.A.R.K.A. 1% podatku.

Udostępnij:
← XIX koncert z cyklu „Wieczór z Kulturą” Warsztaty dla kobiet w ciąży →

Dodaj komentarz